Moinho De Vento Studios

Goście mogą korzystać z Wi-Fi i parkingu w Moinho De Vento Studios Porto, który znajduje się w dzielnicy União de Freguesias do Centro. Klasztor Serra do Pilar leży w odległości 2 km, a Kościół Kleryków w odległości tylko 12 min piechotą.

W apartamencie goście mogą korzystać z suszarki do włosów i ręczników kąpielowych w łazience. Ponadto do dyspozycji Gości bidet, oddzielna toaleta i prysznic.

W obiekcie noclegowym znajdują się aneks kuchenny z lodówką.

Apartament oferuje centralną lokalizację w niewielkiej odległości od stacji kolejowej São Bento. Ten apartament jest zaledwie 10 min spacerem od centrum miasta. Jedynie 1 km od Moinho De Vento Studios znajduje się również Kościół św. Franciszka w Porto. Przystanek Maternidade to w odległości kilku przecznic od obiektu noclegowego.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Moinho De Vento Studios Porto
City-Center Apartments With Mezzanine And Terrace
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

City-Center Apartments With Mezzanine And Terrace

8.3
Bardzo dobry 40 opinii
103 m od nieruchomości
USD 190 USD 171
za noc
Unique Penthouse Porto Near Livaria Lello - 40M2 Terrace And Free Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Unique Penthouse Porto Near Livaria Lello - 40M2 Terrace And Free Parking

9.4
Wspaniały 92 opinie
131 m od nieruchomości
USD 210 USD 189
za noc
Starry Night Balcony
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Starry Night Balcony

9.9
Wyjątkowy 14 opinii
167 m od nieruchomości
USD 113 USD 102
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    15 km

    Stacje kolejowe

    São Bento train station
    600 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 19:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji62034/AL
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Moinho De Vento Studios akceptuje zwierzęta?
      Niestety Moinho De Vento Studios nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Moinho De Vento Studios jest kuchnia?
      W Moinho De Vento Studios goście znajdą aneks kuchenny z lodówką.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    15 km

    Stacje kolejowe

    São Bento train station
    600 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Moinho De Vento Studios Porto

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij